اخبار > بررسی و برنامه ریزی مسائل همایش پیش روی مواکب حسینی اتباع سراسر کشور


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی و برنامه ریزی مسائل همایش پیش روی مواکب حسینی اتباع سراسر کشور
بررسی و برنامه ریزی مسائل همایش پیش روی مواکب حسینی اتباع سراسر کشور

بررسی و برنامه ریزی مسائل همایش پیش روی مواکب حسینی اتباع سراسر کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرين خارجي استانداری قم: جلسه ای با حضور اقای صالحی مسئول امور اربعین  اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مدیران کل دفاتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری های البرز و قم به همراه کارشناسان مربوطه هر استان در روز یکشبنه مورخ 1-3-1401 در محل اداره کل اتباع وزارت کشور برگزار گردید.

در این جلسه جهت برگزاری همایش مواکب حسینی اتباع خارجی در کشور در ابتدا مکان و میزبان این همایش استان البرز مشخص گردید و در ادامه بعضی امورات مربوطه همایش بین استان های البرز و قم تقسیم بندی گردید.

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قم طی بخشی از وظایف محوله برای برگزاری همایش مذکور، مقرر گردید یک موکب نمادین توسط اتباع خارجی استان قم در محل برگزاری همایش در شهر کرج برپا شود که دارای غرفه پزشکی، غرفه کودک، غرفه بیمه، غرفه استقبال و بدرقه، خدمات رسانی از جمله واکس زدن، اجرای مراسم های مذهبی و ... باشد.

در ادامه این جلسه مقرر شد در پایان همایش بهترین ها از عناوین بهترین زائر، خدمه و ... معرفی و تجلیل گردد.

در پایان جلسه مقرر شد همکار و یا همکارانی از اتباع قم جهت همکاری چند روز قبل از همایش در شهر کرج مستقر گردد و هماهنگی ها و کارهای مورد نیاز را انجام دهد.

این جلسه با هدف برنامه ریزی و هماهنگی در راستای برگزاری هر چه بهتر همایش مواکب حسینی اتباع خارجی سراسر کشور در شهر کرج برگزار شد.

پایان خبر/ ف.پگاه


١٢:٢١ - 1401/03/01    /    شماره : ٢٥٠٤٢    /    تعداد نمایش : ٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي

!!کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد